Stowarzyszenie-Klub Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari

Członkowie Klubu VM

 

CZŁONKOWIE ZWYCZAJNI
KLUBU KAWALERÓW ORDERU WOJENNGO VIRTUTI MILITARI
(stan ogólny, za lata 2001-2017)

 
Lista w trakcie redagowania, przepraszamy za ew. utrudnienia i nieścisłości.
Z góry dziękujemy za zgłaszanie uwag (22) 848 14 30

  1. ABRAMCZYK Antoni s. Antoniego
    ur. 1917
    /Warszawa/

  2. ADAMOWICZ Lech Władysław s. Bronisława
    ur. 1920
    /Wenezuela/

  3. ADAMOWICZ Władysława c. Piotra
    ur. 1915
    /Brwinów/

  4. AJEWSKI Eugeniusz Stanisław
    ur. 1915
    /Warszawa/

  5. ANTOSZCZYSZYN Piotr s. Piotra
    ur. 1920
    /Oborniki Śląskie/

  6. ARDEN VAN Remigiusz s. Antoniego
    ur. 1920
    /Warszawa/

  7. AUGUSTOWSKA Irena c. Eugeniusza
    ur. 1914
    /Warszawa/

  8. AUGUSTOWSKI Kazimierz Aleksander s. Witolda
    ur. 1916
    /Warszawa/

  9. AUGUSTOWSKI Zygmunt s. Witolda
    ur. 1915
    /Warszawa/

  10. BACZKO Henryk s. Adama
    ur. 1918
    /Warszawa/

  11. BAKA Mieczysław s. Izydora
    ur.1916
    /Warszawa/

  12. BAŁUK Stefan s. Władysław
    ur. 1914
    /Warszawa/

  13. BANDURSKI Jan s. Edwarda
    ur. 1918
    /Warszawa/

  14. BARANOWSKI Jan s. Jana
    ur. 1915
    /Malbork/

  15. BARANOWSKI Tadeusz Karol s. Karola
    ur. 1920
    /Pruszków/

  16. BARCZEWSKI Alfons s. Jana
    ur. 1924 zm. 22.04.2017 r.
    /Tczew/

  17. BARSZCZEWSKI Dionizy s. Józefa
    ur. 1912
    /Lublin/

  18. BARTNIK Jerzy s. Edwarda
    ur. 1930
    /Warszawa/

  19. BAZIUK Piotr s. Szymona
    ur. 1920
    /Kalisz/

  20. BEDNAREK Tadeusz s. Stanisława
    ur. 1923
    /Warszawa/

  21. BELOTTI Julian s. Józefa
    ur. 1926
    /Sandomierz/

  22. BEŁZ Adolf s. Jana
    ur. 1924
    /Warszawa/

  23. BERENT Władysław s. Władysława
    ur. 1918
    /Ciechocinek/

  24. BERNACZYK-SŁOŃSKI Kazimierz s. Wawrzyńca
    ur. 1928
    /Warszawa/

  25. BETKO Jan s. Wincentego
    ur. 1910
    /Lublin/

  26. BIAŁOSKÓRSKI Władysław s. Jana
    ur. 1923
    /Bytom/

  27. BIENIASZEWSKI Antoni s. Stanisława
    ur. 1919
    /Warszawa/

  28. BIEŃKOWICZ Tadeusz s. Stanisława
    ur. 1923
    /Kraków/

  29. BIERNACKI Adolf s. Władysława
    ur. 1918
    /Warszawa/

  30. BITEL Jan s. Jana
    ur. 1915
    /Wrocław/

  31. BŁASZCZAK Edward s. Konstantego
    ur. 1924
    /Lublin/

  32. BOCZAR Jadwiga c. Jana
    ur. 1916
    /Warszawa/

  33. BODNAR Leon s. Franciszka
    ur. 1922
    /Szczecin/

  34. BOGALIŃSKI Józef s. Mariana
    ur. 1925
    /Pakosławice/

  35. BOJANOWSKI Józef Marian s. Józefa
    ur. 1922
    /Gdańsk/

  36. BOŃKOWSKI Bolesław s. Fabiana
    ur. 1927
    /Kłodzko/

  37. BOREJSZA Mieczysław s. Piotra
    ur. 1925
    /Warszawa/

  38. BORKOWSKI Mieczysław s. Aleksandra
    ur. 1927
    /Legnica/

  39. BROCHWICZ-LEWIŃSKI Janusz s. Stanisława
    ur. 1920
    /Warszawa/

  40. BROŻEK Stefan  s. Michała
    ur. 1920
    /Bielsko-Biała/

  41. BRULIŃSKI Eligiusz s. Szczepana
    ur. 1923
    /Warszawa/

  42. BRUSZEWSKI Mieczysław s. Henryka
    ur. 1923
    /Łomża/

  43. BRYKMAN Eugeniusz Władysław s. Antoniego
    ur. 1902
    /Warszawa/

  44. BRZOSKO Stanisław s. Wacława
    ur. 1929
    /Warszawa/

  45. BRZOZOWSKI Edmund s. Franciszka
    ur. 1919
    /Otwock/

  46. BRZÓZKA Józef s. Ignacego
    ur. 1925
    /Krzeszowice/

  47. BUCZYŃSKI Jan s. Józefa
    ur. 1914
    /Ryki/

  48. BULIŃSKI Roman s. Romana
    ur. 1924
    /Warszawa/

  49. BUŁTRALIK Czesław s. Józefa
    ur. 1923
    /Starachowice/

  50. BURNY Henryk s. Adama
    ur.1924
    /Warszawa/

  51. BYSTRZYCKI Przemysław s. Tadeusza
    ur. 1923
    /Poznań/

  52. CABAJ Klemens Jan s. Stanisława
    ur. 1921
    /Skarżysko-Kamienna/

  53. CASTELLATI de SARNOWSKA Maria c. Konrada
    ur. 1919
    /Warszawa/

  54. CELIŃSKI Stanisław s. Romana
    ur. 1908
    /Warszawa/

  55. CELLER Witold s. Stanisława
    ur. 1924
    /Warszawa/

  56. CHADY Józef s. Franciszka
    ur. 1915
    /Legnica/

  57. CHAMIELEC Bolesław Józef s. Alojzego
    ur. 1908
    /Stargard Szczeciński/

  58. CHILCZUK Michał s. Joachima
    ur. 1918
    /Warszawa/

  59. CHŁOPECKI Tadeusz s. Piotr
    ur. 1908
    /Warszawa/

  60. CHOJECKA-STYPUŁKOWSKA Maria c. Jana
    ur. 1924
    /Warszawa/

  61. CHOJNACKI Henryk s. Tomasza
    ur. 1901
    /Warszawa/

  62. CHYĆKO Franciszek s. Franciszka
    ur. 1931
    /Puławy/

  63. CIESIELSKI Czesław s. Władysława
    ur. 1919
    /Warszawa/

  64. CYBULSKI Tadeusz s. Bronisława
    ur. 1903
    /Warszawa/

  65. CYDZIK Jacek s. Marcina
    ur. 1907
    /Warszawa/

  66. CZACZYK Maria c. Stefana
    ur. 1905
    /Kraków/

  67. CZAPCZYK Henryk s. Ignacego
    ur. 1927
    /Poznań/

  68. CZAPLICKI Czesław s. Filipa
    ur. 1908
    /Wrocław/

  69. CZECHOWSKA Zofia c. Wacława
    ur. 1924
    /Warszawa/

  70. CZECZOTTA Ryszard s. Wilhelma
    ur. 1904
    /Warszawa/

  71. CZERKAWSKI Tadeusz Mieczysław s. Kazimierza
    ur. 1906
    /Piaseczno/

  72. CZERNIECKI Edward s. Wiktora
    ur. 1930
    /Olsztyn/

  73. CZERNIK Stanisław s. Adama
    ur. 1903
    /Konstantynów Łódzki/

  74. CZOPEK Edward s. Jakuba
    ur. 1911
    /Chełm/

  75. CZYCZERSKI Michał s. Jana
    ur. 1925
    /Strzegom/

  76. ĆWIK Jan s. Antoniego
    ur. 1911
    /Warszawa/

  77. DARGACZ Stefan s. Augustyna
    ur. 1901
    /Gdańsk/

  78. DĄBROWSKI Adam Józef s. Mariana
    ur. 1919
    /Warszawa/

  79. DEKOWSKI Stefan
    ur. 1922
    /USA/

  80. DELMAN Tadeusz Jan s. Aleksandra
    ur. 1912
    /Warszawa/

  81. DĘBICKI Andrzej s. Wiesława
    ur. 1920
    /Canada/

  82. DĘBNIAK Stanisław s. Leona
    ur. 1915
    /Warszawa/

  83. DĘBSKA Aniela c. Antoniego
    ur. 24.01.1925
    /Lublin/

  84. DĘBSKI Zbigniew s. Emiliana
    ur.1929
    /Warszawa/

  85. DĘGA Czesław s. Jana
    ur. 1902
    /Warszawa/

  86. DOMAGAŁA Ireneusz
    ur. 1928
    /Kielce/

  87. DOMAŃSKI Witold s. Stanisława
    ur.1913
    /Warszawa/

  88. DOMASZEWSKA Joanna Helena c. Jana
    ur.1925
    /Wrocław/

  89. DOROSZEWSKI Leon s. Jana
    ur.1924
    /Sopot/

  90. DREGER Zbigniew Adam s. Adama
    ur.1931
    /Warszawa/

  91. DROZDOWSKI Czesław s. Piotra
    ur.1924
    /Warszawa/

  92. DRÓŻDŻ Bolesław
    ur. ......
    /Radom/

  93. DRZEWIECKI Robert s. Teofila
    ur.1917
    /Gdańsk/

  94. DYMIŃSKI Zbigniew s. Leona
    ur.1922
    /Warszawa/

  95. DZIKOWSKI Józef s. Michała
    ur.1907
    /Bełżyce/

  96. FALKIEWICZ Jerzy Bolesław s. Kazimierza
    ur.1918
    Sienno /Stara Wieś/

  97. FIFAGROWICZ Jan s. Andrzeja
    ur.1912
    /Paczków/

  98. FIGÓRSKI Józef s. Wacława
    ur.1911
    /Lublin/

  99. FILIPOWSKI Henryk s. Michała
    ur.1923
    /Kraków/

  100. FILOCHOWSKI Edward s. Wacława
    ur.1915
    /Warszawa/

  101. FIRLEY Zygmunt Baltazar s. Stanisława
    ur.1906
    /Gdynia/

  102. FLICIŃSKI Kazimierz s. Michała
    ur.1923
    /Bydgoszcz/

  103. FORNAL Stanisław s. Jana
    ur.1929
    /Lublin/

  104. FRĄCKIEWICZ Rozalia c. Jana
    ur.1916
    /Warszawa/

  105. FRYNAS Władysław s. Józefa
    ur.1917
    /Nowa Wola/

  106. GAJEWSKI Stanisław
    ur. 13.02.1920
    /Wrocław/

  107. GAŁKOWA Danuta Józefa c. Józefa
    ur. 19.03.1924
    /Warszawa/

  108. GANCARCZYK Barbara c. Czesława
    ur.1918
    /Warszawa/

  109. GDAŃSKI Stanisław s. Łukasza
    ur.1908
    /Wodzisław Śląski/

  110. GEBETHNER Zygmunt s. Jana
    ur.1901 Warszawa

  111. GEDYMIN Włodzimierz s. Wacława
    ur.1923
    /Pułtusk/

  112. GELLERT Janina Ludwika c. Jana
    ur.1923
    /Warszawa/

  113. GERLACH Marian s. Jana
    ur.1910
    /Piechowice/

  114. GŁOWIŃSKI Zygmunt s. Henryka
    ur.1911
    /Warszawa/

  115. GŁUSKI Mieczysław s. Mieczysława
    ur.1905
    /Żyrzyn/

  116. GOLAŃSKI Zygmunt s. Mariana
    ur.1908
    /Warszawa/

  117. GOŁOWIN Eugeniusz s. Leonida
    ur.1912
    /Warszawa/

  118. GOZDAWA-GOŁĘBIOWSKI Jan s. Władysława
    ur.1929
    /Warszawa/

  119. GÓRA Tadeusz s. Jana
    ur.1919
    /Świdnik/

  120. GÓRECKI Bolesław s. Adama
    ur.1904
    /Warszawa/

  121. GÓRKA-GRABOWSKA Halina c. Witalisa
    ur.1929
    /Warszawa/

  122. GRABOWSKI Witold s. Leopolda
    ur.1926
    /Łódź/

  123. GREGORKIEWICZ Małgorzata Janina c. Michała
    ur.1912
    /Konstancin-Jeziorna/

  124. GROCHOWSKI Jan s. Andrzeja
    ur.1915
    Stopnica /Żerniki Dolne/

  125. GROMEK Adam Bolesław s. Michała
    ur.1901
    /Warszawa/

  126. GRONIECKI Stanisław s. Szczepana
    ur.1901
    /Warszawa/

  127. GRZEGORCZYK Władysław Marian s. Władysława
    ur.1908
    /Warszawa/

  128. GRZYBOWSKI Kazimierz s. Józefa
    ur.1911
    /Warszawa/

  129. GUTOWSKI Michał s. Bronisława
    ur.1910
    /Warszawa/

  130. GUZEK Eugeniusz s. Józefa
    ur.1924
    /Warszawa/

  131. HALAGARDA Mieczysław s. Stanisława
    ur.1915
    /Kraków/

  132. HALSKI Józef s. Franciszka
    ur.1918
    /Kraków/

  133. HELDWEIN Emil s. Roberta
    ur. 1930
    /Warszawa/

  134. HIBNER Danuta Aleksandra c. Czesława
    ur.1923
    /Warszawa/

  135. HOŁUB Czesław s. Władysława
    ur.1902
    /Stargard Szczeciński/

  136. HORNOWSKI Sergiusz s. Michała
    ur.1922
    /Warszawa/

  137. HOROCH Jan Romuald s. Władysława
    ur.1931
    /Łódź/

  138. HORODECKA Izabella c. Władysława
    ur.1901
    /Warszawa/

  139. IGNACZAK Jan s. Bronisława
    ur.1921
    /Łowicz/

  140. IGNATOWSKI Władysław s. Władysława
    ur.1911
    /Warszawa/

  141. ILASZ Edward s. Juliana
    ur.1909
    /Ostróda/

  142. IWAŃSKA Bronisława c. Stanisława
    ur.1928
    /Koszalin/

  143. IŻYCKI Julian s. Mariana
    ur.1927
    /Nałęczów/

  144. JABŁOŃSKA Helena c. Władysława
    ur.1923
    /Kraków/

  145. JACHIMOWICZ Krzysztof Janusz s. Bogdana
    ur.1924
    /Poznań/

  146. JACKOWSKI Henryk s. Bolesława
    ur.1921
    /Warszawa/

  147. JAKUBOWSKI Henryk s. Stanisława
    ur.1907
    /Warszawa/

  148. JANICKI Tadeusz s. Teofila
    ur.1913
    /Pęcice Małe/

  149. JANKOWSKI Wincenty s. Wincentego
    ur.1903
    /Łobez/

  150. JANYST Ludwik
    ur.192
    /Wałbrzych/

  151. JAROSZ Marian Stanisława
    ur.1921
    /Sanok/

  152. JAROSZEK Jerzy Szymon s. Bolesława
    ur.1910
    /Warszawa/

  153. JAROSZYŃSKI Henryk s. Feliksa
    ur.1916
    /Lublin/

  154. JASIECKI Henryk s. Czesława
    ur.1902
    /Warszawa/

  155. JASIŃSKI Czesław s. Henryka
    ur.1924
    /Jelenia Góra/

  156. JASIŃSKI Władysław s. Adolfa
    ur.1930
    /Skierniewice/

  157. JASKORZYŃSKI Przemysław Antoni s. Antoniego
    ur.1912
    /Warszawa/

  158. JASSAK Józef s. Pawła
    ur.1912
    /Częstochowa/

  159. JAŚNIEWICZ Zbigniew Wiktor s. Wiktora
    ur.1914
    /Łódź/

  160. JAWORSKI Bolesław Mieczysław s. Piotra
    ur.1926
    /Opole/

  161. JĘDRKOWIAK Aleksander s. Jana
    ur.1907
    /Myślenice/

  162. JĘDRUSIK Stefan s. Baltazara
    ur.1908
    /Warszawa/

  163. JUNAK Edward s. Franciszka
    ur.1920
    /Suliszewo/

  164. JUREWICZ Henryk s. Franciszka
    ur.1901
    /Gdańsk/

  165. JUSTKA Władysław Robert s. Bernarda
    ur.1907
    /Warszawa/

  166. KABATA Zbigniew 
    ur.1924
    /Canada/

  167. KACZYŃSKI Jerzy s. Zygmunta
    ur.1904
    /Warszawa/

  168. KACZYŃSKI Rajmund
    ur.1922
    /Warszawa/

  169. KAMIŃSKI Józef s. Antoniego
    ur.1919
    /Warszawa/

  170. KAMIŃSKI Michał s. Antoniego
    ur.1915
    /Częstochowa/

  171. KAMIŃSKI Tadeusz s. Antoniego
    ur.1931
    /Warszawa/

  172. KAMIŃSKI Zdzisław s. Hipolita
    ur.1924
    /Warszawa/

  173. KANONIK Zdzisław s. Michała
    ur.1911
    /Parczew/

  174. KAPA Stanisław Jan s. Stanisława
    ur.1912
    /Warszawa/

  175. KARCZYŃSKI Adolf s. Adolfa
    ur.1926
    /Kraków/

  176. KARLIKOWSKI Tytus s. Tytusa
    ur.1903
    /Warszawa/

  177. KARLIŃSKI-BURZA Stanisław s. Józefa
    ur.1930
    /Rozprza/

  178. KAROLKIEWICZ Stanisław s. Aleksandra
    ur.1918
    /Warszawa/

  179. KARPOWICZ Kazimierz s. Stanisława
    ur. 1901
    /Warszawa/

  180. KAZUBEK Jan s. Wojciecha
    ur. 1928
    /Brwinów/

  181. KAŹMIERSKI Antoni s. Leona
    ur. 1923
    /Siemianowice/

  182. KIEŻUN Witold s. Witolda
    ur. 1906
    /Warszawa/

  183. KIKIEWICZ Zbigniew s. Ryszarda
    ur. 1921
    /Bydgoszcz/

  184. KLIMASZEWSKI Marian s. Stefana
    ur. 1907
    /Otwock/

  185. KLOCEK Jan s. Antoniego
    ur. 1907
    /Lipa/

  186. KLUKOWSKI Bolesław s. Szymona
    ur. 1924
    /Warszawa/

  187. KŁOCZOWSKI Jerzy s. Eugeniusza
    ur. 1929
    /Lublin/

  188. KOJRO Piotr s. Andrzeja
    ur. 1910
    /Werbkowice/

  189. KOMORNICKI Stanisław s. Franciszka
    ur. 1926
    /Warszawa/

  190. KOPCZYK Henryk s. Stanisława
    ur. 1901
    /Poznań/

  191. KOPEĆ Stanisław s. Stanisława
    ur. 1904
    /Busko-Zdrój/

  192. KOROWACKI Nikodem s. Stanisława
    ur. 1930
    /Warszawa/

  193. KORTA Adam s. Józefa
    ur. 1910
    /Gdynia/

  194. KOSTKA Stanisław s. Wilhelma
    ur. 1911
    /Kraków/

  195. KOTECKI Józef s. Stanisława
    ur. 1922
    /Warszawa/

  196. KOTLIŃSKI Jerzy Eustachy s. Edwarda
    ur. 1929
    /Wrocław/

  197. KOWALSKI Janusz s. Bronisława
    ur. 1914
    /Lębork/

  198. KOWALSKI Stanisław s. Leona
    ur. 1901
    /Warszawa/

  199. KOWALSKI Tadeusz Zbigniew s. Seweryna
    ur. 1911
    /Warszawa/

  200. KOWIESKI Mieczysław s. Tadeusza
    ur. 1901
    /Warszawa/

  201. KOZACZEWSKI Adolf Feliks s. Karola
    ur. 1904
    /Gdańsk/

  202. KOZAK Józef s. Aleksandra
    ur. 1922
    /Warszawa/

  203. KOZŁOWSKI Antoni s. Antoniego
    ur. 1912
    /Zielona Góra/

  204. KRASOWSKI Jerzy Karol s. Tadeusza
    ur. 1916
    /Szczecin/

  205. KRAWCZYK Władysław s. Maurycego
    ur. 1912
    /Warszawa/

  206. KREMPA Ludwik s. Wawrzyńca
    ur. 1922
    /Kraków/

  207. KRĘGLEWSKI Zygmunt s. Franciszka
    ur. 1910
    /Warszawa/

  208. KRÓL Edward s. Wawrzyńca
    ur. 1912
    /Staw/

  209. KRUPA Mirosław s. Walentego
    ur. 1901
    /Kraków/

  210. KRZACZKOWSKI Michał s. Konstantego
    ur. 1924
    /Ciechanów/

  211. KRZESKI Józef s. Władysława
    ur. 1917
    /Warszawa/

  212. KUBACKI Maximilian
    ur. 1914
    /Canada/

  213. KUBORSKA Celestyna Waleria c. Zygmunta
    ur. 1930
    /Warszawa/

  214. KUCHTA Tadeusz s. Stanisława
    ur. 1926
    /Warszawa/

  215. KUĆMIERCZYK Jan Leon s. Grzegorza
    ur. 1927
    /Kraków/

  216. KUFEL Teodor s. Antoniego
    ur. 1906
    /Warszawa/

  217. KULIK Marian s. Jana
    ur. 1905
    /Łomianki-Dziekanów/

  218. KULTYS Zygmunt s. Michała
    ur. 1923
    /Ryki/

  219. KUMINEK Edward s. Wawrzyńca
    1920
    /Warszawa/

  220. KUNKA Piotr s. Stefana
    1921
    /Radom/

  221. KURUŚ Władysław s. Antoniego
    1928
    /Szczecin/

  222. KUŚ Julian s. Jakuba
    1912
    /Gryfów Śląski/

  223. KUŚMIERCZYK s. Lucjana
    1920
    /Dzierżoniów/

  224. KWIECIEŃ Michał s. Adolfa
    1905
    /Głuszyca/

  225. KWIECIEŃ Stefan s. Augustyna
    1920
    /Miechów/

  226. KWIECIŃSKI Zdzisław s. Leona
    1902
    /Warszawa/

  227. LECH Julian s. Jana
    1924
    /Świebodzice/

  228. LEGIETA Henryk s. Jana
    1918
    /Białystok/

  229. LENCZNAROWICZ Mieczysław s. Gustawa
    1901
    /Warszawa/

  230. LEPCZYŃSKI Wiktor s. Pawła
    1903
    /Bydgoszcz/

  231. LESZCZYŃSKI Władysław Józef s. Mariana
    1912
    /Tarnów/

  232. LEŚNIEWSKI Konrad Edward s. Franciszka 
    1917
    /Bełchatów/

  233. LICHOŃSKI Tadeusz Mieczysław s. Jana 
    1915
    /Warszawa/

  234. LIKIERNIK Stanisław
    1923
    /Francja/

  235. LINKIEWICZ Michał Mieczysław s. Antoniego
    1908
    /Dobiegniew/

  236. LIPIŃSKI Wojciech s. Mariana
    1921
    /Warszawa/

  237. LIPKA Jerzy Wacław s. Aleksandra
    1928
    /Warszawa/

  238. LIPKA Wiktor s. Jana
    1914
    /Warszawa/

  239. LITWA Andrzej s. Józefa
    1925
    /Rzeszów/

  240. LORENC Władysław s. Piotra
    1904
    /Szczecin/

  241. LUBICZ-KOLIMOWSKI Jerzy s. Wacława 
    1909
    /Warszawa/

  242. LUBOWICKA Anna c. Eugeniusza
    1910
    /.............../ 

  243. LUTO Wacław s. Kajetana
    1917
    /Warszawa/

  244. ŁABA Tadeusz s. Jana
    1928
    /Przemyśl/

  245. ŁABĘDZKI Zygmunt s. Michała 
    1919
    /Warszawa/

  246. ŁABIENIEC Tadeusz s. Jana 
    1904
    /Gdańsk/

  247. ŁAWACZ Marian s. Zygmunta 
    1918
    /Warszawa/

  248. ŁEBEK Marian s. Józefa 
    1919
    /Cieszków/

  249. ŁOKKAJ Jadwiga Brygida c. Stanisława 
    1910
    /Warszawa/

  250. ŁOPATEK Józef s. Antoniego
    1917
    /Gdynia/

  251. ŁUKASIEWICZ Józefa c. Jana 
    1911
    /Wrocław/

  252. ŁUKASIEWICZ Mieczysław s. Ernesta 
    1919
    /............/ 

  253. ŁUKASZEWSKI Zbigniew s. Jana 
    1926
    /Warszawa/

  254. MACIASZCZYK Bronisław
    1932
    /Warszawa/

  255. MAGDZIARZ Julian s. Stefana
    1912
    /Częstochowa/

  256. MAGUZA Zygmunt s. Józefa 
    1903
    /Warszawa/

  257. MAJDANIUK Piotr s. Michała
    1924
    /Prudnik/

  258. MAJEWSKI Ryszard s. Stanisława 
    1913
    /Świerzawa/

  259. MALEC Mikołaj s. Józefa
    1916
    /Kalisz/

  260. MALINOWICZ Karol s. Jana
    1912
    /Wałbrzych/

  261. MALINOWSKI Zbigniew s. Bolesława
    1930
    /Zwierzyniec/

  262. MARCZAK Piotr s. Piotra 
    1915
    /Łódź/

  263. MAROWSKI Ludwik s. Waleriana
    1920
    /Katowice/

  264. MARSZAŁEK Włodzimierz s. Tadeusza 
    1921
    /Warszawa/

  265. MATUSZEWSKI Antoni Mieczysław s. Antoniego
    1921
    /Warszawa/

  266. MATYS Michał s. Piotra
    1912
    /Gliwice/

  267. MAZUR Tadeusz s. Jana 
    1927
    /Gdynia/

  268. MECHETIUK Władysław
    1916
    /Wrocław/

  269. MEDYKOWSKI Henryk Michał s. Michała
    1917
    /Warszawa/

  270. MEJOR Adam Stanisław s. Jana
    1918
    /Warszawa/

  271. MIARCZYŃSKI Waldemar s. Franciszka 
    1916
    /Olsztyn/

  272. MICHALSKI Bolesław s. Władysława
    1915
    /Bytom/

  273. MICHALSKI Zdzisław Maciej s. Zygmunta
    1911 Komorów

  274. MICUTA Wacław s. Leonarda
    1915 Szwajcaria

  275. MIELCZAREK Józef Mieczysław s. Franciszka 
    1910
    /Warszawa/

  276. MIKUSZ Danuta s. Adama 
    1910
    /Zabrze/

  277. MINAJEW Jerzy Tadeusz s. Stefana 
    1931
    /Wrocław/

  278. MIODUSZEWSKI Jan Zbigniew s. Jana
    1925
    /Warszawa/

  279. MIROWSKI Czesław s. Witolda 
    1916
    Warszawa

  280. MISIEWICZ Antoni s. Stanisława
    1913
    Lublin

  281. MŁUDZIK Mieczysław s. Franciszka
    1915
    /Warszawa/

  282. MOCARSKI Jan s. Aleksandra
    1904
    /Bydgoszcz/

  283. MOLENDA Henryk s. Jana
    1904
    /Gdańsk/

  284. MOLIE'RE Marek s. Mariana 
    1918
    /Niemcy/

  285. MONIAKOWSKI Leon s. Mikołaja 
    1921
    /Lublin/

  286. MORAWSKI Kazimierz Jan s. Jana
    1917
    /Warszawa/

  287. MOTYCZYŃSKI Zbigniew s. Stanisława 
    1925
    /Marki k/Warszawy/

  288. MUZYK Franciszek s. Antoniego 
    1930
    /Legnica/

  289. NADRATOWSKI Teofil s. Antoniego
    1909
    /Szubin/

  290. NAWARA-GACZOŁ Stanisław